دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی |  مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه

برگزاری دومین جشنواره مسابقات ورزشی



برگزاری دومین جشنواره مسابقات ورزشی

برگزاری دومین جشنواره ورزش های همگانی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

 

دومین جشنواره مسابقات ورزشی دانشگاه در  پاییز سال 1396 در دانشگاه برگزار گردید.در این مسابقات که در قالب رشته های ورزشی آمادگی جسمانی ، پرس سینه ، تیراندازی،شطرنج ، طناب کشی ، فوتسال ،  ورزش های الکترونیک ، دارت ، مچ اندازی ، والیبال اجرا شد ، تعداد 726 دانشجو شرکت نمودند.

1) ورزش های الکترونیک

              

2) مچ اندازی

         

3) فوتسال

     

4) طناب کشی

    

5) آمادگی جسمانی

    

6) دارت

    

7) والیبال

                

8) شطرنج

    

9) تیراندازی

     

10) پرس سینه

     

 

نفرات برگزیده:

آقایان:

در ادامه دومین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی ، در روز شنبه مورخ 25/9/96 مسابقات پرس سینه برگزار گردید و نفرات برتر شناسایی شدند.

نفرات برتر دسته 66 کیلو گرم :

مقام اول تا سوم: آقایان محمد رضا رحمانی , محمد صفایی و مصطفی باقری

نفرات برتر دسته 75 کیلو گرم :

مقام اول تا سوم : آقایان علی عزیزی ، صادق حسنی و مسعود ناصر توکلی

نفرات برتر دسته سنگین وزن : 

مقام اول تا سوم: آقایان مرتضی فقیر ، امیر حسین رحیمی و سامان رحمانی

( اورال مسابقات  آقای مهدی امامی )

نفرات برتر رشته پرتاب دارت :

مقام اول تا سوم : آقایان سینا خرم جهان , محمد صادق حسنی و پژمان شیخ محمدی

نفرات برتر مسابقه طناب کشی :

مقام اول : آقایان مرتضی ابراهیمی ، محمد صادق حسنی ،میلاد احمدی ، علی عزیزی، علی رضا پری زاد و امیر حسین رحیمی

نفرات برتر مسابقه شطرنج : 

مقام اول تا سوم : آقایان محمد رضا محمدی ، محمد حسین درویشی و یاسر عزیزی

نفرات  برتر مسابقه تیر اندازی :

مقام اول تا سوم : آقایان محمد سلیمانی ، وحید ایزدی و علی معینی

نفرات برتر مسابقه آمادگی جسمانی :

مقام اول تا سوم : آقایان محفوظ ذکائی ، محمد صادق حسنی و محمد رضا محمدی

نفرات برتر مسابقه مچ اندازی :

مقام اول تا سوم : آقایان میلاد احمدی ، مجید توحیدی ، مرتضی فقیر

نفرات برتر ورزش های الکترونیک :

مقام اول تا سوم : آقایان امیر حسین حیدری ، پیمان عدنانی ، علی شامی

نفرات برتر مسابقه فوتسال :

مقام اول : آقایان حسین رسولی ، محمد جواد حسینی ،علی شامی ، رسول مرادی ، هادی برقی ،  محمد محمدی و احسان مجیدی

 

خانم ها:

نفرات برتر رشته پرتاب دارت :

مقام اول تا سوم : خانمها مائده موسوی , راضیه علی بوربان و سمیه کهنه پوشی

نفرات برتر مسابقه طناب کشی :

مقام اول : خانمها سمانه قلی فلاح ، نگار کرد علی وند ،  سارا قلندری ، مریم پاک نهادی ، مریم اسحاق ، سارا شمسی  و ریحانه فسایی

نفرات برتر مسابقه شطرنج : 

مقام اول تا سوم : خانمها زهرا معطری ، اسرین امیدوار و خدیجه بهارلویی

نفرات  برتر مسابقه تیر اندازی :

مقام اول تا سوم : خانمها الهام نوری ، مهسا یعقوبی و فاطمه ارشدی

نفرات برتر مسابقه آمادگی جسمانی :

مقام اول تا سوم : خانمها صغری اخلاقی ، ساجده مرادی و راضیه علی بوربان

نفرات برتر مسابقه والیبال :

مقام اول : خانمها راضیه علی بوربان ، فاطمه ارشدی ، پریسا عبادی و حانیه مالمیر

 


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۱۳:۰۳ | دفعات بازدید: ۲۱ بازدید

برچسب ها: -



نظرات



ثبت نظر